| Type | 0.4 - 0.8mm Thickness Wall Panel Roll Forming Machine For Garden , Hotel |
|---|---|
| Usage | Wall |
| Machine power | 4+4KW |
| Speed | 15-20m/min |
| Worker | 1-2only |
| Kalınlığı | 250mm |
|---|---|
| levha genişliği | 1000 mm |
| Sac Kalınlığı | 0.3-0.6mm |
| Renk | organe |
| Kullanılan | Yeni |
| Rulo Malzemesi | 45 # Yüksek Dereceli Çelik |
|---|---|
| Tip | sırlı kiremit çatı levhası |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| Hammadde kalınlığı | 0,3-0,8 mm |
| Sürüş Yolu | 1.2 inç tek zincir |
| Malzeme genişliği | 1000mm |
|---|---|
| Rulo istasyonları | 12 satır |
| machine color | blue/red(as your requirement) |
| Malzeme kalınlığı | 0.3-0.7mm |
| Hız | 0-15m / dakika |
| Silindir Mil Çapı | 80mm |
|---|---|
| silindirler | 14 İstasyonlar |
| Yapı | Stand Tipi |
| Bıçak Malzemesi | cr12 |
| Güç | 15+5.5kw |
| Ana Silindir Malzemesi | cr12 |
|---|---|
| Şaft | 45 # çelik |
| Şekillendirme hızı | 15m/dak |
| silindirler | 14 İstasyonlar |
| Bıçak Malzemesi | cr12 |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1220mm |
| Silindir istasyonları | 20 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Bileşenleri | renkli çelik levha deşarj rafı, oluklu ünite (karo pres), kompozit ana ünite, bitmiş kesme ünitesi ( |
|---|---|
| köpük makinesi boyutu | 36000mm × 3000mm × 2800mm |
| Güç kaynağı | AC 380 V / 50 hz |
| Kalınlığı | 0,3 - 0,6 mm |
| Elektrik kontrol sistemi | PLC dokunmatik ekran benimser ve frekans dönüştürücü taida benimser. |
| MaterialType | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 22 Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 10/12 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |