| Malzeme | boyalı sac GI |
|---|---|
| Kapasite | 15m/dak |
| makine ağırlığı | 3.1T |
| Silindir | 45 # çelik |
| Tip | rulo şekillendirme makinesi |
| kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| Kapasite | 20-40m / dakika |
| güç | 24kW |
| Plaka kalınlığı | 1-1.5mm |
| Roller & Shaft | 45# Steel |
|---|---|
| Diameter of Shaft | Φ66 |
| Kesici malzemesi | Cr12 |
| Şekillendirme hızı | 2m / dak |
| Toplam güç | 3 + 3kw |
| Kalınlık | 1,2 mm |
|---|---|
| Genişlik | 1000MM |
| Garanti | 12 ay |
| Hizmet | tüm hayat |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Yetenek temini | 20 takım/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutusu tarafından paketlenmiştir. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude, the computer control box is packed by carton box. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,8-1,2 mm |
| malzeme genişliği | 930mm |
| Silindir istasyonları | 22/24 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Packaging Details | Main machine is nude, the computer control box is packed by carton box. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| renk | Mavi |
|---|---|
| tip | otomatik |
| Genişlik | 4000 mm |
| kalınlık | 0.13-0.3mm |
| her ay | 20 takım |