| Uygun Malzeme | PPGI, GI, Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,8 mm |
| Genişlik | özelleştirilmiş |
| Koşul | Yeni |
| Tip | Fayans Şekillendirme Makinesi |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| color | blue |
|---|---|
| control system | PLC control |
| type | full automatic |
| working speed | 8-10m/min |
| cutting method | hydraulic cuting |
| Uygun Malzeme | PPGI, GI, Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,8 mm |
| Genişlik | özelleştirilmiş |
| Şart | Yeni |
| Tip | kiremit şekillendirme makinesi |
| Renk | Mavi |
|---|---|
| Türü | Otomatik |
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| Kesme Yöntemi | Hidrolik kesim |
| her ay | 30 takım |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cuting |
| per month | 30 sets |
| renk | Mavi |
|---|---|
| Tip | Otomatik |
| kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| kesme yöntemi | Hidrolik kesim |
| çalışma hızı | 8-10m/dak |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cuting |
| per month | 30 sets |
| color | blue |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Özelliği | Yüksek kapasiteli |
|---|---|
| Pazar | Türkiye |
| Türü | oluklu profil |
| Garanti | Yaşam süresi |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |