| Bileşenleri | renkli çelik levha deşarj rafı, oluklu ünite (karo pres), kompozit ana ünite, bitmiş kesme ünitesi ( |
|---|---|
| köpük makinesi boyutu | 36000mm × 3000mm × 2800mm |
| Güç kaynağı | AC 380 V / 50 hz |
| Kalınlığı | 0,3 - 0,6 mm |
| Elektrik kontrol sistemi | PLC dokunmatik ekran benimser ve frekans dönüştürücü taida benimser. |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1220mm |
| Silindir istasyonları | 15/16 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme | PPGi GI |
|---|---|
| Kapasite | 2-10m/dak |
| Makina ağırlığı | 3.1T |
| silindirler | 45# Çelik |
| Tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
| İletişim | Zincir |
|---|---|
| kodlayıcı | OMRON |
| Şekillendirme hızı | 15-20m/dak |
| Makine Üssü | H ışını |
| Güç | 5.5+5.5KW |
| Malzeme | PPGI/GI |
|---|---|
| Hız | maksimum 15m/dak |
| Makina ağırlığı | 3.1T |
| silindirler | 45# Çelik |
| Garanti | 12 ay |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 6000mm |
| Kesici Malzeme | cr12 |
| Toplam güç | 5.5 kw |