| Malzeme | PPGi GI |
|---|---|
| Kapasite | 2-10m/dak |
| Makina ağırlığı | 3.1T |
| silindirler | 45# Çelik |
| Tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 2-4m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Malzeme | PPGi GI |
|---|---|
| Kapasite | 0-6m/dak |
| Makina ağırlığı | 3.1T |
| silindirler | 45# Çelik |
| Tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Malzeme | Boyalı sac GI |
|---|---|
| Kalınlık | 0.3-0.6mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Teslim süresi | 30days |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
|---|---|
| Teslim süresi | 30days |
| Ödeme koşulları | Sevkiyat öncesi muayene onayından sonra avans ve% 70 dengesi T / T% 30 mevduat |
| Yetenek temini | 20 setleri/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| Malzeme | PPGI/GI |
|---|---|
| Hız | maksimum 15m/dak |
| Makina ağırlığı | 3.1T |
| silindirler | 45# Çelik |
| Garanti | 12 ay |
| Usage | roof |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| weight | 6.6T |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Malzeme | PPGi GI |
|---|---|
| Kapasite | 2-10m/dak |
| Makina ağırlığı | 3.1T |
| silindirler | 45# Çelik |
| Tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Malzeme | boyalı sac GI |
|---|---|
| Kapasite | 2-10m/dak |
| Makina ağırlığı | 3.1T |
| silindirler | 45 # çelik |
| Türü | rulo şekillendirme makinesi |