| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
|---|---|
| Teslim süresi | 30days |
| Ödeme koşulları | 30% T / T mevduat peşin ve sevkiyat öncesi muayene onay alındıktan sonra% 70% dengesi. |
| Yetenek temini | 20 setleri/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| MaterialType | PPGI/GI/Aluminum |
|---|---|
| MaterialThickness | 0.3-0.6mm |
| Malzeme Genişliği | 120MM |
| Roller Station | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 312mm |
| Silindir istasyonu | 15 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme | PPGi GI |
|---|---|
| Kalınlığı | 0.3-0.6mm |
| Profili | Özel |
| Kapasite | 10m/dak |
| Ağırlık | 3T |
| onay | ISO |
|---|---|
| Uygun malzeme | HRB60 veya eşdeğeri |
| Malzeme kalınlığı | 0.2-0.6mm |
| rulman | Yüksek dereceli 45 # çelik |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Malzeme | GI |
|---|---|
| Kalınlık | 0.8-1.2mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 433mm |
| Silindir istasyonları | 15 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Material | PPGI GI |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| voltage | 380V |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Malzeme genişliği | 1000mm |
|---|---|
| Rulo istasyonları | 12 satır |
| machine color | blue/red(as your requirement) |
| Malzeme kalınlığı | 0.3-0.7mm |
| Hız | 0-15m / dakika |