| Type | Hi-Rib Trapezoidal Roof Wall Panel Roll Forming Machine for Roof Wall Panel |
|---|---|
| Usage | Wall |
| Machine power | 4+4KW |
| Speed | 15-20m/min |
| Worker | 1-2only |
| Capacity | 15m/min |
|---|---|
| thickness | 1mm |
| Warranty | 12 month |
| type | Wall Panel Roll Forming Machine |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 2-4m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| silindirler | 19 |
| Makara malzemesi | No.45 Çelik |
| Garanti | 12 ay |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Türü | Ridge Cap Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Kalınlığı | 0.3-0.6mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Teslim süresi | 30days |
| silindirler | 22 İstasyon |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Voltaj | 220V 60HZ 3Faz (Özelleştirilebilir) |
| Makine Üssü | H ışını |
| Güç | 5.5+5.5KW |
| Rulo şekillendirme Hızı | 15-20m/dak |
|---|---|
| Ürün Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Çalışma modu | Düğme + Dokunmatik Ekran |
| HS kodu | 8462219000 |
| Ana mil çapı | 70 mm |
| Güç kaynağı | 380V 50HZ 3 fazlı |
|---|---|
| Yükleme Limanı | Tianjin Limanı |
| Rulo şekillendirme Hızı | 15-20m/dak |
| Ürün Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Hidrolik istasyon gücü | 4kw |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Şekillendirme hızı | 15-20m/dak |
| Adı | Oluklu Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |