| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | T / T ile önceden% 30 depozito ve sevkiyat öncesi muayene onayından sonra% 70 bakiye |
| Yetenek temini | 20 set / ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| Güç kaynağı | 380V, 50Hz, 3 Faz |
|---|---|
| Çalışma modu | Düğme + Panasonic/Delta Dokunmatik Ekran |
| İhracat bağlantı noktası | Tianjin Limanı Veya Diğer Çin Limanı |
| Türü | Otomatik |
| Kalınlığı şekillendiren rulo | 0,3-0,8 mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 500mm |
| Ana motor gücü | 5.5 kw |
|---|---|
| Güç kaynağı | 380V 50HZ 3 fazlı |
| Yükleme Limanı | Tianjin Limanı |
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hidrolik istasyon gücü | 5.5 kw |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 1220mm |
| Usage | Roof and wall |
|---|---|
| Material | PPGI, GI |
| Operation | Need 1 person |
| Capacity | 2-10m/min |
| Weight | 6T |
| Türü | Otomatik |
|---|---|
| Kapasite | 5-30m/dak (Gereksinimlere bağlı olarak) |
| Malzeme kalınlığı | 0,12-5m/dak (İhtiyaçlara bağlı olarak) |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Kesme genişliği | 1000-1600mm (İhtiyaçlara bağlı olarak) |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 1,6-2 mm |
| Hız | 10m/dk |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 1220mm |