| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1220mm |
| Silindir istasyonları | 11/12 İstasyonlar |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Kalınlığı | 0,3-0,8 mm |
|---|---|
| Şekillendirme hızı | 8-20m/dak |
| Boyut | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Toplam güç | 5.5+4KW |
| Garanti | 1 yıl |