| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Malzeme | DX51 52 53 |
|---|---|
| Tip | yarım tur |
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| uzunluk | 11 dakika |
| Ağırlık | 5t |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Usage | roof cladding |
|---|---|
| Roller material | 45# steel |
| Capacity | 15m/min |
| Thickness | 0.3-0.8mm |
| Material | G550 |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Hidrolik Kesme Sistemi |
| Silindir istasyonları | 10+12 istasyon |
| Kontrol Kabini | Kantilever kontrol dolabı |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Türü | soğuk rulo şekillendirme |
|---|---|
| Marka | HC |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, kontrol paneli karton kutu ile paketlenmiştir. |
| Teslim süresi | Kabul edilen depozitoyu aldıktan sonra 60 gün. |
| Hız | 8-10 m / dak |
|---|---|
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Kalınlığı | 2-3mm |
|---|---|
| Sertifika | ISO ve CE |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, kontrol paneli karton kutu ile paketlenmiştir. |
| Teslim süresi | Kabul edilen depozitoyu aldıktan sonra 60 gün. |
| Tip | soğuk rulo şekillendirme |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Kapasite | 8-10m/dak |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, kontrol paneli karton kutu ile paketlenmiştir. |
| Teslim süresi | Kabul edilen depozitoyu aldıktan sonra 60 gün. |