| type | Trapezoid Roof Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 13 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Kontrol Sistemi | PLC kontrol sistemi |
|---|---|
| Boyut | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Kesme Tipi | Hidrolik Kesim |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | çatı sac rulo şekillendirme makinesi |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Steel Roofing Sheet Roll Forming Machine |
| Türü | çatı sac rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | çatı ve duvar |
| Kalınlığı | 0,3-0,8 mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| thickness | 0.3-0.8mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| tip | Çatı kaplama levha rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Kapasite | 20 m / dak |
| Garanti | 1 yıl |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Renk | Mavi |
|---|---|
| Tip | Sırlı Oluklu Sac Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| Hammadde genişliği | 1250mm |
| Hammadde Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| type | Standard 686mm IBR Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 16 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 15 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Marka adı | HC |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |