| raw material | PPGI, color steel |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| per month | 20 sets |
| cutting method | hydraulic cut |
| Kontrol sistemi | PLC kontrol sistemi |
|---|---|
| Şekillendirme hızı | 8-20m/dak |
| Sürücü Türü | Zincir sürücü |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç kaynağı | 380V/ 3Faz/ 50Hz(Özelleştirilebilir) |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 6000mm |
| Kesici Malzeme | cr12 |
| Toplam güç | 5.5 kw |
| Renk | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Sürücü Türü | Zincir sürücü |
| Malzeme | Galvanizli Çelik, Alüminyum, Renkli Çelik, Paslanmaz Çelik, Vb. |
| Güç kaynağı | 380V/ 3Faz/ 50Hz(Özelleştirilebilir) |
| Şekillendirme hızı | 8-20m/dak |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Boyut | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Silindir istasyonları | 18 İstasyon |
| Ağırlık | 8.5 Ton |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Silindir istasyonları | 18 İstasyon |
|---|---|
| Malzeme | Galvanizli Çelik, Alüminyum, Renkli Çelik, Paslanmaz Çelik, Vb. |
| Kontrol sistemi | PLC kontrol sistemi |
| Boyut | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1220mm |
| Silindir istasyonları | 15 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 11 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 1220mm |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 400 mm |
| Silindir istasyonları | 16 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |