| Bulaşma | Dişli kutusu veya zincir sürüşü |
|---|---|
| Mil Çapı | 70 |
| Market | Almanya |
| Rulman | 45# Çelik |
| Kapasite | 15m/dak |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 12 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Usage | highway guardrail |
|---|---|
| material | GI |
| Thickness | 3-4mm |
| power | 380V |
| free warranty | 1 year |
| Malzeme | GI |
|---|---|
| Kalınlık | 4mm |
| Hız | 10m/dak |
| Rulman | Rulman Çelik |
| Garanti | 18 ay |
| Kullanım | Korkuluk |
|---|---|
| Kalınlığı | 2-3mm |
| Punch | KULLANILABİLİR |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, kontrol paneli karton kutu ile paketlenmiştir. |
| Teslim süresi | Kabul edilen depozitoyu aldıktan sonra 60 gün. |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, kontrol paneli karton kutu ile paketlenmiştir. |
|---|---|
| Teslim süresi | Kabul edilen depozitoyu aldıktan sonra 60 gün. |
| Ödeme koşulları | TT tarafından önceden% 30 depozito, teslimattan önce ödenecek bakiye. |
| Yetenek temini | 20set / ay |
| Menşe yeri | Çin yapımı |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, kontrol paneli karton kutu ile paketlenmiştir. |
|---|---|
| Teslim süresi | Kabul edilen depozitoyu aldıktan sonra 60 gün. |
| Ödeme koşulları | TT tarafından önceden% 30 depozito, teslimattan önce ödenecek bakiye. |
| Yetenek temini | 20set / ay |
| Menşe yeri | Çin yapımı |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, kontrol paneli karton kutu ile paketlenmiştir. |
|---|---|
| Teslim süresi | Kabul edilen depozitoyu aldıktan sonra 60 gün. |
| Ödeme koşulları | TT tarafından önceden% 30 depozito, teslimattan önce ödenecek bakiye. |
| Yetenek temini | 20set / ay |
| Menşe yeri | Çin yapımı |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Type | Metal roofing sheet roll forming machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |