| Tip | Sırlı Çini Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 1250 |
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Kapasite | 2-4m/dak |
| Boyut | 7.5*1.5*1.2m |
| tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| silindirler | 11 |
| Makara malzemesi | No.45 Çelik |
| Garanti | 12 ay |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| kullanım | Çatı |
| Kalınlık | 0.3-0.6mm |
| Garanti | 12 ay |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, kontrol paneli karton kutu ile paketlenmiştir. |
|---|---|
| Teslim süresi | Kabul edilen depozitoyu aldıktan sonra 60 gün. |
| Ödeme koşulları | TT tarafından önceden% 30 depozito, teslimattan önce ödenecek bakiye. |
| Yetenek temini | 20set / ay |
| Menşe yeri | Çin yapımı |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| per month | 30 sets |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Thickenss | 0.3-0.8mm |
| hız | 20 m / dak |
| Garanti | 1 yıl |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| tip | sırlı kiremit rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 1250 |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| kapasite | 2-4m/dak |
| Boyut | 7.5*1.5*1.2m |
| Malzeme | PPGI GI |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,7 mm |
| kullanım | Çatı |
| Voltaj | 380V veya özelleştirilmiş |
| Güç | 4+4kw |
| Malzeme | Boyalı sac GI |
|---|---|
| Kapasite | 2-10m / dakika |
| Makina ağırlığı | 3.1T |
| silindirler | 45 # çelik |
| tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |