| Renk | Mavi |
|---|---|
| Tip | Sırlı Oluklu Sac Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| Hammadde genişliği | 1220mm |
| Hammadde Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Türü | çatı kaplama ve çift cidarlı rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 1000mm |
| Silindirler | 16 satır aşağı 15 satır yukarı |
| Zincir | 1 inç |
| H çelik | 400 mm |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 22T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Type | Roofing Sheet Metal Roll Forming Machine |
|---|---|
| material width | 1250mm |
| thicknes | 0.3-0.6mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| tip | rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| malzeme | PPGI GI |
| Genişlik | 1000 mm |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| ömür | 10 yıldan fazla |
| type | cold roll forming machine |
|---|---|
| Usage | roof and wall |
| Feature | self lock |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Malzeme | PPGi GI |
|---|---|
| Kapasite | 20m/dak |
| Makina ağırlığı | 3.5 ton |
| silindirler | 45# Çelik |
| Tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Type | Trapezoidal Profile Roll Forming Machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| tip | Sırlı Çini Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Kalınlık | 0.3-0.6mm |
| Genişlik | 1250mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
| Ana motor gücü | 5.5 kw |
|---|---|
| Ürün Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Çalışma modu | Düğme + Dokunmatik Ekran |
| Güç kaynağı | 380V 50HZ 3 fazlı |
| Yükleme Limanı | Tianjin Limanı |