| tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| silindirler | 19 |
| Makara malzemesi | No.45 Çelik |
| Garanti | 12 ay |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Türü | Ridge Cap Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Kalınlığı | 0.3-0.6mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Teslim süresi | 30days |
| kullanım | Çatı |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 4m/dak |
| Kapsam | 1000 mm |
| Makina ağırlığı | 4,5 ton |
| gönderi | 40GP |
| Type | Corrugated Sheet Making Machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Şekillendirme hızı | 15-20m/dak |
| Adı | Oluklu Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Güç | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| İletişim | Zincir |
| Voltaj | 220V 60HZ 3 Faz |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Ana motor gücü | 5.5 kw |
|---|---|
| Ürün Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Çalışma modu | Düğme + Dokunmatik Ekran |
| Güç kaynağı | 380V 50HZ 3 fazlı |
| Yükleme Limanı | Tianjin Limanı |
| Usage | Stud and track |
|---|---|
| Type | Cold roll forming machine |
| Thickness | 1-2mm |
| Capacity | 10m/min |
| Power | 4.5+3kw |