| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
|---|---|
| Teslim süresi | 30days |
| Ödeme koşulları | Sevkiyat öncesi muayene onayından sonra avans ve% 70 dengesi T / T% 30 mevduat |
| Yetenek temini | 20 setleri/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| Malzeme | PPGi GI |
|---|---|
| Kapasite | 2-10m/dak |
| Makina ağırlığı | 3.1T |
| silindirler | 45# Çelik |
| Tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Renk | Mavi |
|---|---|
| Tip | Sırlı Rulo Şekillendirme Ekipmanı |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| meridyen yapmak | 45 gün |
| kesme yöntemi | hidrolik kesme |
| Renk | mavi |
|---|---|
| Tip | Sırlı Rulo Şekillendirme Ekipmanı |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| meridyen yapmak | 45 gün |
| kesme yöntemi | hidrolik kesme |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
|---|---|
| Teslim süresi | 30days |
| Ödeme koşulları | Sevkiyat öncesi muayene onayından sonra avans ve% 70 dengesi T / T% 30 mevduat |
| Yetenek temini | 20 setleri/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 15 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1220mm |
| Silindir istasyonları | 18/14İstasyonlar |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,8-1,2 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 1005mm |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,8-1,2 mm |
| malzeme genişliği | 1220mm |
| Silindir istasyonları | 25 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |