| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| usage | shutter door |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Makina ağırlığı | 8-9T |
|---|---|
| Malzeme Türü | Galvanize çelik |
| makine boyutu | 12,1*1,5*1,6m |
| Malzeme kalınlığı | 1,5-3 mm |
| Silindir istasyonları | 18-20 İstasyon |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 1,5 mm |
| Hız | 10m/dk |
| Renk | Yeşil |
| Genişliği | 190mm |
| Güç | 5.5KW |
|---|---|
| Kapasite | 45m/Dk |
| delme | Mevcut |
| Özellik | ikisi bir arada |
| kullanım | alçıpan sistemi |
| Türü | 8-14 çift tabakalı |
|---|---|
| Genişlik | 1250 mm |
| Silindirler | 13 satırın altındaki 10 satır |
| ihraç | Polonya |
| makinenin rengi | bule |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 18Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 18Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |