| material | DX51 |
|---|---|
| width | 333 |
| life time | 10 years |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| renk | Mavi |
|---|---|
| tip | tam otomatik |
| kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| kesme yöntemi | hidrolik kesim |
| her ay | 30 takım |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | fly saw cutting |
| speed | 8-10m/min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| renk | Mavi |
|---|---|
| tip | sırlı çini çatı levha |
| Kontrol sistemi | PLC Kontrolü |
| hammadde genişliği | 1250mm |
| Hammadde kalınlığı | 0.3-0.6mm |
| Uygun Malzeme | GI boyalı sac |
|---|---|
| Hız | 45m/Dk |
| Ağırlık | 2.5T |
| silindirler | Cr12 |
| Tip | Saplama ve Parça |
| Malzeme | Boyalı sac GI |
|---|---|
| Kalınlık | 0.3-0.6mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | 30% T / T mevduat peşin ve sevkiyat öncesi muayene onay alındıktan sonra% 70% dengesi. |
| Yetenek temini | 20 set / ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| kullanım | saplama ve parça |
|---|---|
| kapasite | 15-45m/dak |
| özellik | kesintisiz kesme |
| sürmek | rulman |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |