| Thickness | 0.3-0.6mm |
|---|---|
| Speed | 4m/min |
| type | cold roll forming |
| Design | custom |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1000mm,1200mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Renk | Mavi |
|---|---|
| Tip | sırlı kiremit çatı levhası |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| Hammadde genişliği | 1250 mm |
| Hammadde kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Usage | Roof and wall |
|---|---|
| Material | PPGI, GI |
| Operation | Need 1 person |
| Capacity | 2-10m/min |
| Weight | 6T |
| Usage | gutter |
|---|---|
| profile | custom |
| thickness | 0.3-0.6mm |
| size | 4'' 5'' 6'' |
| weight` | 2T |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile paketlenmiştir |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | Önceden T/T ile % 30 depozito ve sevkiyat öncesi muayene onayından sonra % 70 bakiye |
| Yetenek temini | 20 takım/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| Üretme | 8-10m/dak |
|---|---|
| Güç (w) | 4+4kw |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| Hammadde kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| işçiler | 100 |
| tip | Honduras tarzı |
|---|---|
| Genişlik | 1250mm |
| silindirler | 15 ve 12 silindir |
| makinenin rengi | bule ve sarı |
| Kalınlık | 0,3 - 0,6 mm |