| Kalınlığı | 0,3-0,8 mm |
|---|---|
| Şekillendirme hızı | 8-20m/dak |
| Boyut | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Toplam güç | 5.5+4KW |
| Garanti | 1 yıl |
| sertifika | ISO9001:2000;CE |
|---|---|
| Tip | sırlı kiremit çatı levhası |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| Hammadde kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge. |
| Yetenek temini | 20 takım/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
|---|---|
| Teslim süresi | 30days |
| Ödeme koşulları | Sevkiyat öncesi muayene onayından sonra avans ve% 70 dengesi T / T% 30 mevduat |
| Yetenek temini | 20 setleri/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | 1200mm |
| Paket | 12 İstasyon |
| Tedarik Yeteneği | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | 1200mm |
| Paket | 13 istasyon |
| Tedarik Yeteneği | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Tip | Çift Katmanlı Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| kullanım | Çatı |
| Malzeme | PPGi GI |
| İsim | Çift Katman Şekillendirme Makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile paketlenmiştir |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | OEM / DOM |
| Paket | Üst: 11 istasyon; Aşağı: 12 istasyon |
| Tedarik Yeteneği | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1200mm |
| Rolller Stations | 15Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |