| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
|---|---|
| Teslim süresi | 30days |
| Ödeme koşulları | Sevkiyat öncesi muayene onayından sonra avans ve% 70 dengesi T / T% 30 mevduat |
| Yetenek temini | 20 setleri/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| type | Gardens Knudson Roll Former / Sheet Metal Roll Forming Machines Factories Use |
|---|---|
| rollers | 18 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Kontrol Sistemi | PLC kontrol sistemi |
|---|---|
| Sürücü Türü | Zincir sürücü |
| Şekillendirme hızı | 8-20m/dak |
| Malzeme | Galvanizli Çelik, Alüminyum, Renkli Çelik, Paslanmaz Çelik, Vb. |
| Kesme Tipi | Hidrolik Kesim |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| renk | istediğin gibi |
|---|---|
| tip | Otomatik |
| Kontrol sistemi | PLC Kontrolü |
| Kesme yöntemi | Hidrolik Kesim |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1200 mm |
| Silindir istasyonları | 13 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac / GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1200 mm |
| Silindir istasyonları | 15 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme genişliği | Üst:1200mm; Aşağı: 1220mm |
| Paket | Üst: 11 istasyon; Aşağı: 12 istasyon |
| Tedarik Yeteneği | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | Üst:1200mm; Aşağı: 1220mm |
| Paket | Üst: 12 istasyon; Aşağı: 15 istasyon |
| Tedarik Yeteneği | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Ağırlık | 8.5 Ton |
|---|---|
| Boyut | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Silindir istasyonları | 18 İstasyon |
| Şekillendirme hızı | 8-20m/dak |
| Kontrol sistemi | PLC kontrol sistemi |