| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1000mm,1200mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Ana Silindir Malzemesi | cr12 |
|---|---|
| silindirler | 14 İstasyonlar |
| Güç | 15+5.5kw |
| Şaft | 45 # çelik |
| Silindir Mil Çapı | 80mm |
| Renk | Mavi |
|---|---|
| Tip | Sırlı Rulo Şekillendirme Ekipmanı |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| meridyen yapmak | 45 gün |
| kesme yöntemi | hidrolik kesme |
| Malzeme | PPGi GI |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 8-10m/dak |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1200mm |
| Silindir istasyonları | 11 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Türü | sırlı kiremit çatı levhası |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| Hammadde genişliği | 1250mm |
| Hammadde Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Garanti | Sevkiyattan 12 ay sonra |
| Çini Tipi | çelik |
|---|---|
| Güç (w) | 5.5KW |
| Gerilim | 380V |
| Ağırlık | 4,5 ton |
| Kontrol | PLC bilgisayar kontrolü |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme kimliği | 1250mm |
| Paket | 12 İstasyon |
| Tedarik Yeteneği | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| kullanım | Basamaklı çatı |
|---|---|
| Malzeme | Boyalı sac GI |
| Ömür | 10 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
| Teslim süresi | 30days |
| color | as your require |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cuting |
| establish year | since1996 |