| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1200 mm |
| Silindir istasyonları | 18 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Usage | Roof and wall |
|---|---|
| Material | PPGI, GI |
| Operation | Need 1 person |
| Capacity | 2-10m/min |
| Weight | 6T |
| kullanım | Yapı |
|---|---|
| Tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| kalınlık | 0,3-0,5 mm |
| Kapasite | 40M/Dk |
| Güç | 5.5+4+1.5KW |
| Türü | soğuk rulo şekillendirme |
|---|---|
| Marka | HC |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, kontrol paneli karton kutu ile paketlenmiştir. |
| Teslim süresi | Kabul edilen depozitoyu aldıktan sonra 60 gün. |
| Malzeme kalınlığı | 1,2-1,8 mm |
|---|---|
| malzeme genişliği | İhtiyaca Göre Özelleştirilebilir |
| Malzeme Türü | Galvanizli çelik |
| Voltaj | 380V/50hz/3faz |
| Güç | 11+7.5kw |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,8-1,2 mm |
| malzeme genişliği | 930mm |
| Silindir istasyonları | 22/24 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Makina ağırlığı | 33600kg |
|---|---|
| Silindir istasyonları | 45 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Makine boyutu | 26100x2770x1430mm |
| Kesici Malzeme | cr12 |