| Usage | gutter |
|---|---|
| profile | custom |
| thickness | 0.3-0.6mm |
| size | 4'' 5'' 6'' |
| weight` | 2T |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Malzeme | PPGi GI |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 8-10m/dak |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Türü | sırlı kiremit çatı levhası |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| Hammadde genişliği | 1250mm |
| Hammadde Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Garanti | Sevkiyattan 12 ay sonra |
| Çini Tipi | çelik |
|---|---|
| Güç (w) | 5.5KW |
| Gerilim | 380V |
| Ağırlık | 4,5 ton |
| Kontrol | PLC bilgisayar kontrolü |
| bitmiş ürün malzemesi | PPGI ve GI VB |
|---|---|
| mil çapı | 70 mm |
| malzeme genişliği | 1220 mm sayfa başı |
| bitmiş ürün stili | sırlı kiremit çatı rulo şekillendirme makinesi |
| tip | 34 - 151 - 908 |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1200mm |
| Silindir istasyonları | 11 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme kimliği | 1250mm |
| Paket | 12 İstasyon |
| Tedarik Yeteneği | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |