| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,8-1,2 mm |
| malzeme genişliği | 930mm |
| Silindir istasyonları | 22/24 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
|---|---|
| Voltaj | 380V/50hz/3faz |
| Silindir Mil Çapı | 120MM |
| Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Silindir Mili | 45 # çelik |
| Malzeme | PPGi GI |
|---|---|
| Kapasite | 2-10m/dak |
| Makina ağırlığı | 3.1T |
| silindirler | 45# Çelik |
| Tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Material | GI/PPGI |
|---|---|
| Thickness | 0.45-0.55mm |
| Capacity | 40m/min |
| name | Double Out PPGI 0.55mm Cold Roll Forming Machine |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
| Tip | Zincir Tahrik Çini Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Genişlik | 1250 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut | 6.7*1.6*1.3m |
| makine boyutu | 12,1*1,5*1,6m |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 1,5-3,0 mm |
| malzeme genişliği | İhtiyaca Göre Özelleştirilebilir |
| Malzeme Türü | Galvanize çelik |
| Ürün Adı | CZ Aşık Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Malzeme | PPGI/GI |
|---|---|
| Hız | maksimum 15m/dak |
| Makina ağırlığı | 3.1T |
| silindirler | 45# Çelik |
| Garanti | 12 ay |
| Makina ağırlığı | 33600kg |
|---|---|
| Silindir istasyonları | 45 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Makine boyutu | 26100x2770x1430mm |
| Kesici Malzeme | cr12 |
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
|---|---|
| Voltaj | 380V/50hz/3faz |
| Şekillendirme hızı | 2-15 m/dak |
| Silindir istasyonları | 14-18 İstasyon |
| Malzeme Türü | Galvanize çelik |
| Bileşik ana makine | kare tüp 80 * 160 * 6mm |
|---|---|
| Motor gücü | 28kw |
| Makina ağırlığı | 15 t |
| Boyutlar | 45.000 * 2500 * 2500 mm |
| kaç işçi çalışacak | 5 halk |