| Producing Speed (m/min) | 8-10 |
|---|---|
| Hydraulic station power(KW) | 9 |
| Uncoiler motor power | 2.2 KW |
| Total power | 21.2 KW |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Pazar | Asya |
|---|---|
| Malzeme | 1220/915 |
| Kalınlığı | 0.3-0.6mm |
| Kapasite | 8-10 m / dak |
| Garanti | Yaşam süresi |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| kullanım | Çatı ve duvar |
|---|---|
| Kapasite | 15 m / dak |
| güç | 4 + 4KW |
| ağırlık | 5-6T |
| uzunluk | 7-8 milyon |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Uygun malzeme | Galvainzed çelik |
|---|---|
| kullanım | Çatı aşık |
| Kapasite | 8-10 m / dak |
| Delme | Evet |
| Kalınlık | 3mm |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Yetenek temini | 20 takım/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| Güç kaynağı | 380V 50HZ 3 fazlı |
|---|---|
| HS kodu | 8462219000 |
| Ana motor gücü | 4kw |
| Çalışma modu | Düğme + Dokunmatik Ekran |
| Ana mil çapı | 70 mm |