| Türü | soğuk rulo şekillendirme |
|---|---|
| Marka | HC |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, kontrol paneli karton kutu ile paketlenmiştir. |
| Teslim süresi | Kabul edilen depozitoyu aldıktan sonra 60 gün. |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutusu tarafından paketlenmiştir. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| onay | ISO |
|---|---|
| Uygun malzeme | HRB60 veya eşdeğeri |
| Malzeme kalınlığı | 0.2-0.6mm |
| rulman | Yüksek dereceli 45 # çelik |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Roller & Shaft | 45# Steel |
|---|---|
| Diameter of Shaft | Φ66 |
| Kesici malzemesi | Cr12 |
| Şekillendirme hızı | 2m / dak |
| Toplam güç | 3 + 3kw |
| Voltaj | 380V50HZ/3Faz |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 1,5-3,0 mm |
| Şekillendirme hızı | 2-15 m/dak |
| Malzeme Türü | Galvanize çelik |
| Güç | 33,6+15KW |
| Malzeme kalınlığı | 1,2-1,8 mm |
|---|---|
| malzeme genişliği | İhtiyaca Göre Özelleştirilebilir |
| Malzeme Türü | Galvanizli çelik |
| Voltaj | 380V/50hz/3faz |
| Güç | 11+7.5kw |
| kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| Kapasite | 20-40m / dakika |
| güç | 24kW |
| Plaka kalınlığı | 1-1.5mm |
| renk | Mavi |
|---|---|
| tip | otomatik |
| Genişlik | 4000 mm |
| kalınlık | 0.13-0.3mm |
| her ay | 20 takım |