| Güç kaynağı | 380V 50HZ 3 fazlı |
|---|---|
| HS kodu | 8462219000 |
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Ürün Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Hidrolik istasyon gücü | 5.5 kw |
| Kullanımı | Çatı |
|---|---|
| Malzeme | boyalı çelik |
| Türü | soğuk rulo şekillendirme |
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| silindirler | 19 |
| Makara malzemesi | No.45 Çelik |
| Garanti | 12 ay |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Name | China metal roof ridge cap roll forming machine |
|---|---|
| Control System | PLC Delta Inverter Control |
| Power Supply | 3-Phase,380V,50Hz |
| Main Frame | 350 H-Beam |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Tip | soğuk rulo şekillendirme |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Kapasite | 8-10m/dak |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, kontrol paneli karton kutu ile paketlenmiştir. |
| Teslim süresi | Kabul edilen depozitoyu aldıktan sonra 60 gün. |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Silindir Mil Çapı | 80mm |
|---|---|
| silindirler | 14 İstasyonlar |
| Yapı | Stand Tipi |
| Bıçak Malzemesi | cr12 |
| Güç | 15+5.5kw |
| Ana Silindir Malzemesi | cr12 |
|---|---|
| Şaft | 45 # çelik |
| Şekillendirme hızı | 15m/dak |
| silindirler | 14 İstasyonlar |
| Bıçak Malzemesi | cr12 |
| Şekillendirme hızı | 15m/dak |
|---|---|
| Voltaj | 380V/50hz/3faz |
| Ana Silindir Malzemesi | cr12 |
| Bıçak Malzemesi | cr12 |
| Güç | 15+5.5kw |