| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| renk | Mavi |
|---|---|
| Tip | Otomatik |
| kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| kesme yöntemi | Hidrolik kesim |
| çalışma hızı | 8-10m/dak |
| Güç | 4+4KW |
|---|---|
| Yapı | Stand Tipi |
| Şekillendirme hızı | 10m/dk |
| silindirler | 3 istasyon |
| Silindir Mil Çapı | 80mm |
| tip | Omega Shape Aşık Metal Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Hız | 0-45m/dak |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Teslim süresi | 30 gün |
| Model numarası | Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Güç (W) | 5.5kW |
| Voltaj | 380V 50Hz 3 faz |
| ağırlık | 3.2T-10T |
| Garanti | 1 yıl |
| Model Number | Aluminum Wall Panel Roll Forming Machine |
|---|---|
| Suitable Material | HRB60 or equivalent |
| Material Thickness | 0.2-0.6mm |
| Roller | High grade 45# steel |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Usage | Roof panel |
|---|---|
| length | 12-60m |
| width | 1000mm |
| thickness | 0.3-0.8mm |
| warranty | 12 months |
| tip | Camlı çatı kiremit rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Kalınlık | 0.3-0.6mm |
| hız | 2 m / dak |
| ad | Sırlı Çini Rulo Şekillendirme Makinesi |
| model | HC30-224-1250 |
| type | Standard 686mm IBR Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 16 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1220MM |
| Silindir istasyonları | 11 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |