| type | Electric Control Standing Seam Metal Roof Machine |
|---|---|
| rollers | 19 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Tip | Çift Katmanlı Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| kullanım | Çatı |
| Malzeme | PPGi GI |
| İsim | Çift Katman Şekillendirme Makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile paketlenmiştir |
| tip | Sırlı Çini Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Kalınlık | 0.3-0.6mm |
| Genişlik | 1250mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
| Type | Trapezoidal Profile Roll Forming Machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| Malzeme | PPGi GI |
|---|---|
| Kapasite | 20m/dak |
| Makina ağırlığı | 3.5 ton |
| silindirler | 45# Çelik |
| Tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Tip | Çift Katmanlı Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| kullanım | Çatı |
| Malzeme | PPGi GI |
| İsim | Çift Katman Şekillendirme Makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile paketlenmiştir |
| Rulo şekillendirme Hızı | 15-20m/dak |
|---|---|
| Ürün Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Türü | Otomatik |
| Ana motor Gücü | 5.5 kw |
| Ana mil çapı | 75mm |
| Ürün Türü | rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Ana motor gücü | 5.5 kw |
| Çalışma modu | Düğme + Dokunmatik Ekran |
| Ana mil çapı | 75mm |
| Hidrolik istasyon gücü | 5.5 kw |
| Türü | zincirle tahrik edilen kazık rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,8 mm |
| Genişliği | 1220mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Ekipman tabanı | 300H çelik çerçeve |
| kesme toleransı | ±1mm |
|---|---|
| kodlayıcı | OMRON |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Kesme Tipi | Hidrolik Kesim |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |