| tip | İşletmeler Sivil İnşaat İçin L Şekli Aşık Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| silindirler | 14 |
| Makara malzemesi | No.45 Çelik |
| Garanti | 12 ay |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| tip | Eski Mimariler İçin PLC Kontrol Sistemi U Aşık Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| silindirler | 14 |
| Makara malzemesi | No.45 Çelik |
| Garanti | 12 ay |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| type | Trapezoid Roof Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 13 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Type | Metal roofing sheet roll forming machine |
|---|---|
| Suitable market | Middle East |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Ana mil çapı | 75mm |
|---|---|
| Ana motor Gücü | 5.5 kw |
| HS kodu | 8462219000 |
| hidrolik istasyon | 5,5 KW, 46# Hidrolik Yağı |
| Çalışma modu | Düğme + Panasonic/Delta Dokunmatik Ekran |
| tip | Sırlı Çini Rulo Şekillendirme Makinesi Ekipmanları |
|---|---|
| kapasite | 2m/dak |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Type | Metal roofing sheet roll forming machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Kullanım | çatı ve duvar |
| Güç | 4 + 4kw |
| Gerilim | 380V veya özelleştirilmiş |
| Type | Metal roofing sheet roll forming machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| Type | Metal roofing sheet roll forming machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |