| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | 1220mm |
| Silindir İstasyonları | 15 İstasyon |
| Makara ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Renk | Mavi |
|---|---|
| Tip | Fayans Şekillendirme Makinesi |
| Kullanmak | çatı |
| Güç(w) | 5.5+7.5KW |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| tip | Çift Katmanlı Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| kullanım | Çatı ve duvar |
| Kapasite | 15 m / dak |
| ad | besleme masası çift katmanlı çatı kaplama levhası rulo şekillendirme makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Kontrol Sistemi | PLC |
|---|---|
| Adı | Oluklu Rulo Şekillendirme Makinesi |
| silindirler | 12 istasyon |
| Şekillendirme hızı | 15-20m/dak |
| İletişim | Zincir |
| silindirler | 22 İstasyon |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Voltaj | 220V 60HZ 3Faz (Özelleştirilebilir) |
| Makine Üssü | H ışını |
| Güç | 5.5+5.5KW |
| Çalışma modu | Düğme + Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Ürün Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Ana mil çapı | 75mm |
| Ana motor gücü | 5.5 kw |
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Ana motor gücü | 5.5 kw |
|---|---|
| Ürün Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Çalışma modu | Düğme + Dokunmatik Ekran |
| Güç kaynağı | 380V 50HZ 3 fazlı |
| Yükleme Limanı | Tianjin Limanı |
| Tip | Çatı Kaplama Adım Çini Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Hız | 2m/dak |
| Silindir Malzemesi | #45 Çelik |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| tip | Camlı çatı kiremit rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Kalınlık | 0.3-0.6mm |
| hız | 2 m / dak |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
| Delivery Time | 30days |