| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 4m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Tip | Çelik Çatı Sırlı Çini Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Genişlik | 1250 mm |
| garanti | 1 yıl |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Steel Roofing Sheet Roll Forming Machine |
| tip | Çatı kaplama levha rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| kullanım | Çatı ve duvar |
| Kalınlık | 0.3-0.8mm |
| ad | düzenli kendinden kilitli çatı kaplama levhası rulo şekillendirme makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| silindirler | 11 |
| Makara malzemesi | No.45 Çelik |
| Garanti | 12 ay |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Şekillendirme hızı | 15-20m/dak |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Kesme Tipi | Hidrolik Kesim |
| kesme toleransı | ±1mm |
| Güç kaynağı | 380V 50HZ 3 fazlı |
|---|---|
| Ana mil çapı | 75mm |
| Ürün Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Rulo şekillendirme Hızı | 15-20m/dak |
| Hidrolik istasyon gücü | 5.5 kw |
| tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| kullanım | Çatı |
| Kalınlık | 0.3-0.6mm |
| Garanti | 12 ay |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| thickness | 0.3-0.8mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| tip | Çatı kaplama levha rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Kapasite | 20 m / dak |
| Garanti | 1 yıl |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |