| Rulo şekillendirme Hızı | 15-20m/dak |
|---|---|
| Ürün Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Çalışma modu | Düğme + Dokunmatik Ekran |
| HS kodu | 8462219000 |
| Ana mil çapı | 70 mm |
| tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Thickenss | 0.3-0.8mm |
| hız | 20 m / dak |
| Garanti | 1 yıl |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| tip | Çatı Sırlı Çini Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Kalınlık | 0.3-0.6mm |
| Garanti | 12 ay |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Türü | çatı sac rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | çatı ve duvar |
| Kalınlığı | 0,3-0,8 mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| tip | sırlı kiremit rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 1250 |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| kapasite | 2-4m/dak |
| Boyut | 7.5*1.5*1.2m |
| tip | Oluklu çatı sac rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Kalınlık | 0.3-0.8mm |
| Kapasite | 20 m / dak |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Malzeme | PPGI GI |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,7 mm |
| kullanım | Çatı |
| Voltaj | 380V veya özelleştirilmiş |
| Güç | 4+4kw |
| Usage | Roof |
|---|---|
| Production Capacity | 4m/min |
| Coverage | 1050mm |
| Machine Weight | 4.5T |
| Shipment | 40GP |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 3.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Malzeme | PPGi GI |
|---|---|
| kapasite | 4m/dak |
| Makina ağırlığı | 4.5T |
| silindirler | 45 # çelik |
| Tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |