| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roof Sheet Roll Forming Equipment |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | 1250mm |
| Paket | Üst: 10 istasyon; Aşağı: 14 istasyon |
| Tedarik Yeteneği | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | 1250mm |
| Silindir İstasyonları | 15 İstasyon |
| Makara ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1200mm |
| Rolller Stations | 15Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1000mm,1200mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| isim | 0.6mm Panjur Kapı Rulo Şekillendirme Makinesi Yüksek Hızlı 380v |
|---|---|
| anahtar kelime | kepenk kapı haddeleme makinesi |
| kalınlık | 0,6 mm |
| Tedarik | 380V |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile paketlenmiştir |
| dönüştürücü | Delta |
|---|---|
| Ürün Adı | Duvar Paneli Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Şekillendirme hızı | 15m/dak |
| Toplam güç | 4+4KW |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
| Boyut | 6,5*1,3*1,5m |
|---|---|
| Sürüş modu | Zincir sürücü |
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Ağırlık | 4.5 ton |
| Güç kaynağı | 380V/3FAZ/50HZ |
| Makine Renk | mavi |
|---|---|
| Malzeme genişliği | 1500mm galvanizli |
| Makina tipi | şekillendirme makinesi zemin güverte rulo |
| Makine Stili | Almanya tarzı |
| kaç rulo | 28 silindir |