| Uygun malzeme | GI PPGI |
|---|---|
| Kapasite | 45m/dak |
| Ağırlık | 2.5T |
| Silindir malzemesi | cr12 |
| Başvuru | Alçıpan Sistemi |
| type | Gardens Knudson Roll Former / Sheet Metal Roll Forming Machines Factories Use |
|---|---|
| rollers | 18 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| kalınlık | 0,5-1 mm |
| Kapasite | 20-40m/dak |
| Güç | 4.5+3kw |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | OEM / DOM |
| Paket | Üst: 11 istasyon; Aşağı: 12 istasyon |
| Tedarik Yeteneği | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Besleme genişliği | 1200mm |
| silindirler | 12 / 15Rollers |
| makinenin rengi | Bülent |
| Kalınlık | 0,3 - 0,6 mm |
| Sürüş modu | Zincir sürücü |
|---|---|
| Ürün Adı | Duvar Paneli Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| dönüştürücü | Delta |
| Uygun malzeme kalınlığı | 1,5-3 mm |
|---|---|
| Şekillendirme İstasyonu | 18 İstasyon |
| Şaft | 45 # çelik |
| Ana silindir | GCr15 Rulman Çeliği |
| kel malzeme | cr12 |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 17 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Use | roof |