| type | High Strength and 1220,1250mm Feeding Width Glazed Tile Roll Forming Machine with 8 - 20m/min Working Speed for Roof Applications Roof panel are high strength and durableare with smooth beautiful appearance,uniform lacquer weins,so widely used in |
|---|---|
| rollers | 10 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Weight | 3.2T |
| Malzeme | boyalı sac GI |
|---|---|
| Kapasite | 20m/dak |
| Makina ağırlığı | 8.7 |
| silindirler | 45 # çelik |
| Türü | Çatı levhası rulo şekillendirme ekipmanları |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 22T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| type | Standard 686mm IBR Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 16 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Production | 8-12m/min |
|---|---|
| Place of Origin | Hebei, China (Mainland) |
| Power(W) | 4+4kw |
| Dimension | 7*1.5*1.5m |
| Weight | 4T |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Tip | 1100mm rusya tipi sırlı adım kiremit çatı paneli rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 1250 |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Kapasite | 2-4m/dak |
| Boyut | 7.5*1.5*1.2m |
| güç | 4 + 4KW |
|---|---|
| Kapasite | 45m / dakika |
| Delme | Mevcut |
| ad | hidrolik kesme ile plc omega rulo şekillendirme makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| tip | Sırlı kiremit rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 1200 MM |
| silindirler | 16 satır |
| H çelik | 400 mm |
| Renk | mavi |
| Renk | Mavi |
|---|---|
| Tip | Otomatik |
| Genişlik | 2600m/4000mm |
| Kalınlık | 0.13-0.3mm |
| her ay | 20 Takım |