| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutusu tarafından paketlenmiştir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 30days |
| Ödeme koşulları | T/T,L/C |
| Yetenek temini | 20 setleri/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| sertifika | CE & ISO |
|---|---|
| Deneyim | 20 yıl |
| Ana pazar | Amerikan, Avrupa |
| Ömür | 15-20 yıl |
| Garanti | Tüm hayat |
| kullanım | Basamaklı çatı |
|---|---|
| Malzeme | Boyalı sac GI |
| Ömür | 10 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
| Teslim süresi | 30days |
| kullanım | çelik çatı |
|---|---|
| Garanti | ömür |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Feature | two design in one |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| thickness | 0.3-0.6mm |
| power | 5.5kw |
| weight | 7T |
| Material | DX51 |
|---|---|
| Thickness | 0.4-0.6mm |
| Capacity | 10m/min |
| Type | Square |
| warranty | 1 year |
| Usage | gutter |
|---|---|
| profile | custom |
| thickness | 0.3-0.6mm |
| size | 4'' 5'' 6'' |
| weight` | 2T |
| Malzeme | DX51 52 53 |
|---|---|
| Tip | yarım tur |
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| uzunluk | 11 dakika |
| Ağırlık | 5t |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |