| Renk | Mavi |
|---|---|
| Tip | Sırlı Rulo Şekillendirme Ekipmanı |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| meridyen yapmak | 45 gün |
| kesme yöntemi | hidrolik kesme |
| Model | HC30 |
|---|---|
| Type | cold roll forming |
| Tile name | Bamboo |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 1 year |
| Türü | Dren borusu Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0.3-0.6mm |
| Çapı | 100MM |
| kesme | Sinek Testere Kesimi |
| Güç | 4 + 4kw |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
|---|---|
| Speed | 4m/min |
| type | cold roll forming |
| Design | custom |
| warranty | 1 year |
| Özellik | ikisi bir arada |
|---|---|
| Garanti | Ömür |
| Hız | 0-2m/dak |
| İsim | Soğuk Rulo Şekillendirme Ekipmanları |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile paketlenmiştir |
| Tip | soğuk rulo şekillendirme |
|---|---|
| kullanım | villa çatısı |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç (W) | Yaklaşık 12KW |
| Boyut | 28-200-800 |
|---|---|
| şekillendirme tipi | soğuk rulo şekillendirme |
| Özellik | yüksek kapasiteli |
| sertifika | CE ISO |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Type | Tile Forming Machine |
|---|---|
| Power(W) | 4+4kw |
| Warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| bitmiş ürün malzemesi | PPGI ve GI VB |
|---|---|
| mil çapı | 70 mm |
| malzeme genişliği | 1220 mm sayfa başı |
| bitmiş ürün stili | sırlı kiremit çatı rulo şekillendirme makinesi |
| tip | 34 - 151 - 908 |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme kimliği | 1250mm |
| Paket | 12 İstasyon |
| Tedarik Yeteneği | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |