| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Coil width | 1220mm |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 20m/min |
| Roll material | No.45 steel |
| Weight | 4T |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| tip | Otomatik |
|---|---|
| Kontrol sistemi | PLC Kontrolü |
| Kesme yöntemi | Hidrolik Kesim |
| hammadde genişliği | 1000mm |
| kuruluş yılı | 1996 |
| renk | Mavi |
|---|---|
| tip | Otomatik |
| Kontrol sistemi | PLC Kontrolü |
| Kesme yöntemi | hidrolik kesim |
| çalışma hızı | 8-10 m / dak |
| Renk | mavi |
|---|---|
| Tip | Otomatik |
| Silindir malzemesi | 45# çelik, sert krom |
| Hız | 9m/dk yukarı, 2m/dk aşağı |
| Malzemenin kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Uygun Malzeme | galvanizli çelik |
|---|---|
| kullanım | çatı aşık |
| Kapasite | 8-10m/dak |
| delme | EVET |
| kalınlık | 3mm |
| Uygun malzeme | Galvainzed çelik |
|---|---|
| kullanım | Çatı aşık |
| Kapasite | 8-10 m / dak |
| Delme | Evet |
| Kalınlık | 3mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |