| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutusu tarafından paketlenmiştir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | T/T,L/C |
| Yetenek temini | 20 set/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutusu tarafından paketlenmiştir. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| usage | shutter door |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutusu tarafından paketlenmiştir. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Uygun Malzeme | Renkli Çelik levha, Galvanizli Levha, Alüminyum Levha |
|---|---|
| Hammadde kalınlığı | 1,5-3 mm (maksimum 3 mm) |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Teslim süresi | 30 GÜN |
| Ödeme koşulları | Sevkiyat öncesi muayene onayından sonra avans ve% 70 dengesi T / T% 30 mevduat |
| tip | Honduras tarzı |
|---|---|
| Genişlik | 1250mm |
| silindirler | 15 ve 12 silindir |
| makinenin rengi | bule ve sarı |
| Kalınlık | 0,3 - 0,6 mm |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | 30% T / T mevduat peşin ve sevkiyat öncesi muayene onay alındıktan sonra% 70% dengesi. |
| Yetenek temini | 20 set / ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | 30% T / T mevduat peşin ve sevkiyat öncesi muayene onay alındıktan sonra% 70% dengesi. |
| Yetenek temini | 20 set / ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | T / T ile önceden% 30 depozito ve sevkiyat öncesi muayene onayından sonra% 70 bakiye |
| Yetenek temini | 20 set / ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,8-1,2 mm |
| malzeme genişliği | 1220mm |
| Silindir istasyonları | 27 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |