| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,8-1,2 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 32 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Uygun Malzeme | GI boyalı sac |
|---|---|
| Hız | 45m/Dk |
| Ağırlık | 2.5T |
| silindirler | Cr12 |
| Tip | Saplama ve Parça |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutusu tarafından paketlenmiştir. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutusu tarafından paketlenmiştir. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Renk | Mavi |
|---|---|
| Tip | Otomatik |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| Kesme Yöntemi | hidrolik kesim |
| çalışma hızı | 8-10m/dak |
| Voltage | 380V 50HZ 3 Phase |
|---|---|
| Material | galvanized/color steel sheet |
| Shaft | 75mm, solid |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 12/16 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Kullanım | Çatı |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Ağırlık | 8.7T |
| Garanti | 1 Yıl |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Tip | sırlı kiremit çatı levhası |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| Hammadde genişliği | 1250 mm |
| Hammadde kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |