| usage | shutter door |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Güç (W | 4+4kw |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Kesme tipi | Hidrolik Kesim |
| Mil malzemesi | 45# Aziz |
| İşlev | Çatı |
| Power(W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| güç | 4 + 4 Kw |
|---|---|
| Garanti | 24 Ay |
| Kontrol sistemi | Dokunmatik ekran |
| Kesme yöntemi | Hidrolik kesme sistemi |
| çalışma hızı | 0-15 m / dak |
| Voltaj | 220V 60Hz 3Faz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Ağırlık | 2.3T |
| Boyut | 4*1.35*1.51m |
| Garanti | 1 yıl |
| sırlı karo rulo | 18 sıra |
|---|---|
| Motor | 5,5 kw + 4 kw |
| motor tarzı | 5.5 kw Servo Motor |
| H çelik genişliği | 350 - 400mm |
| Makine Boyutu | 8,58 * 1,7 * 1,45 metre |
| güç | 4 + 4KW |
|---|---|
| Garanti | 24 Ay |
| Kontrol sistemi | Dokunmatik ekran |
| Kesme yöntemi | Hidrolik kesme sistemi |
| çalışma hızı | 0-15 m / dak |
| güç | 5.5 ± 5.5kW |
|---|---|
| Garanti | 24 Ay |
| Kontrol sistemi | Dokunmatik ekran |
| Kesme yöntemi | Hidrolik kesme sistemi |
| çalışma hızı | 0-15 m / dak |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,8-1,2 mm |
| malzeme genişliği | 1000 mm |
| Silindir istasyonları | 25 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |