| Type | Shutter door frame roll forming machine |
|---|---|
| Usage | Door frame |
| Capacity | 10m/min |
| Thickness | 1.5-2.5mm |
| Length | Any |
| tip | sırlı kiremit rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 1250 |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| kapasite | 2-4m/dak |
| Boyut | 7.5*1.5*1.2m |
| Renk | Mavi |
|---|---|
| Tip | Sırlı Rulo Şekillendirme Ekipmanı |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| meridyen yapmak | 45 gün |
| kesme yöntemi | hidrolik kesme |
| Kullanımı | Çatı |
|---|---|
| Malzeme | boyalı çelik |
| Türü | soğuk rulo şekillendirme |
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | mavi |
|---|---|
| Tip | Sırlı Rulo Şekillendirme Ekipmanı |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| meridyen yapmak | 45 gün |
| kesme yöntemi | hidrolik kesme |
| Kullanım | Mahya Kapağı |
|---|---|
| Tip | soğuk rulo şekillendirme |
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 4m/dk |
| Uzunluk | 8.1 Milyon |
| Usage | roof and wall |
|---|---|
| type | cold roll forming |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 20m/min |
| warranty | 1 year |
| Type | Tile Forming Machine |
|---|---|
| Power(W) | 4+4kw |
| Warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
|---|---|
| Teslim süresi | 30days |
| Ödeme koşulları | Sevkiyat öncesi muayene onayından sonra avans ve% 70 dengesi T / T% 30 mevduat |
| Yetenek temini | 20 setleri/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| oem | Tedarik edilen |
|---|---|
| sertifika | CE ISO |
| Garanti | 1 yıl garanti, ömür boyu hizmet. |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
| Teslim süresi | 30days |