| Uygun malzeme | GI/PGI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 1-1,5 mm |
| Silindir istasyonu | 17İstasyonlar |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Şaft Çapı | 80mm |
| MaterialType | PPGI/GI/Aluminum |
|---|---|
| MaterialThickness | 0.3-0.6mm |
| Malzeme Genişliği | 120MM |
| Roller Station | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutusu tarafından paketlenmiştir. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Brand | HC |
|---|---|
| life time | 10 years |
| power | 22KW |
| Thickness | 1.5mm |
| warranty | whole life |
| Usage | Roof ridge |
|---|---|
| Kapasite | 8-10 m / dak |
| Garanti | 1 yıl |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| renk | Mavi |
|---|---|
| tip | otomatik |
| kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| kesme yöntemi | hidrolik kesme |
| Voltaj | 380V, 50Hz, 3 faz |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |