| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutusu tarafından paketlenmiştir. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Usage | ridge cap |
|---|---|
| material | steel |
| size | 400mm |
| weight | 2T |
| roller | 45 steel |
| Hız | 8-10 m / dak |
|---|---|
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Usage | Roof ridge |
|---|---|
| Malzeme | Boyalı sac, GI |
| Kapasite | 2-4m / dakika |
| Weight | 2.8T |
| Size | 8.6*1.35*1.51m |
| Usage | Roof ridge |
|---|---|
| Malzeme | Boyalı sac, GI |
| Kapasite | 2-4m / dakika |
| Weight | 2.8T |
| Size | 8.6*1.35*1.51m |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Material | PPGI GI |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| voltage | 380V |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
|---|---|
| Teslim süresi | 30days |
| Ödeme koşulları | Sevkiyat öncesi muayene onayından sonra avans ve% 70 dengesi T / T% 30 mevduat |
| Yetenek temini | 20 setleri/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |