| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 333mm |
| Silindir istasyonları | 15 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Kalınlığı | 2-3mm |
|---|---|
| Sertifika | ISO ve CE |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, kontrol paneli karton kutu ile paketlenmiştir. |
| Teslim süresi | Kabul edilen depozitoyu aldıktan sonra 60 gün. |
| Kapasite | 8-10 m / dak |
|---|---|
| Yaşam süresi | 15 yıl yukarıda |
| Güç | 380V veya özelleştirilmiş |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, kontrol paneli karton kutu ile paketlenmiştir. |
| Teslim süresi | Kabul edilen depozitoyu aldıktan sonra 60 gün. |
| Material thickness | 3mm |
|---|---|
| Speed | 10m/min |
| Punch | included |
| Drive | gear box |
| warranty | 1 year free |
| Malzeme | GI |
|---|---|
| Kalınlık | 4mm |
| Hız | 10m/dak |
| Rulman | Rulman Çelik |
| Garanti | 18 ay |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Malzeme | GI |
|---|---|
| Kalınlık | 0.8-1.2mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |