| Gerilim | 380V 50Hz 3faz |
|---|---|
| Döşeme tipi | Çelik Şekillendirme Makinesi |
| Şart | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Kontrol sistemi | PLC ve Dokunmatik Ekran |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Makina ağırlığı | 33600kg |
|---|---|
| Silindir istasyonları | 45 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Makine boyutu | 26100x2770x1430mm |
| Kesici Malzeme | cr12 |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | 30% T / T mevduat peşin ve sevkiyat öncesi muayene onay alındıktan sonra% 70% dengesi. |
| Yetenek temini | 20 set / ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 298mm |
| Silindir istasyonları | 15 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 590mm |
| Silindir istasyonları | 12 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | T / T ile önceden% 30 depozito ve sevkiyat öncesi muayene onayından sonra% 70 bakiye |
| Yetenek temini | 20 set / ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Yetenek temini | 20 takım/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | 30% T / T mevduat peşin ve sevkiyat öncesi muayene onay alındıktan sonra% 70% dengesi. |
| Yetenek temini | 20 set / ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| Motor gücü | 28 KW |
|---|---|
| Baskı silindiri | 45 Çelik |
| oluşturulan | 13 satır |
| Boyutlar | 45.000 * 2500 * 2500 mm |
| üretim hattının otal ağırlığı | 16 ton |