| Width | 1250mm |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.8mm |
| Blade | as require |
| Power | 3+3KW |
| Speed | 8-10m/min |
| Yükleme boyutu | 28000 * 2500 * 2500 mm |
|---|---|
| Gerilim | 380 v 50 hz 3 fazlı |
| Genel Toplam | 25 KW |
| Üretim hızı | 0-5 m / dak |
| Geliştirilmiş genişlik | 1000 mm |
| Üretim hızı | 0-5 m / dak |
|---|---|
| Geliştirilmiş genişlik | 1200 mm |
| Ürün kalınlığı | 50-250 mm |
| Renk | mavi |
| Kullanılan | Yeni |
| Şekillendirme hızı | 15m/dak |
|---|---|
| Voltaj | 380V/50hz/3faz |
| Ana Silindir Malzemesi | cr12 |
| Bıçak Malzemesi | cr12 |
| Güç | 15+5.5kw |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 500mm |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1220mm |
| Silindir istasyonları | 11/12Stations |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 18/19Stations |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1200 mm |
| Silindir istasyonları | 12/15Stations |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Material | GI/PPGI |
|---|---|
| Thickness | 0.45-0.55mm |
| Capacity | 40m/min |
| name | Double Out PPGI 0.55mm Cold Roll Forming Machine |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |